Nakupování oblečení

Která mamina nebo taťka by nechtěli mít své dítko hezky oblečené? Hodně z vás se ptá, jak to jen udělat? Jak obléknout batolátka a školáky do toho pěkného oblečení, které jste jim koupili? Další častou otázkou je, jak změnit image batoleti. Na tu odpovíme ihned – bohužel to nejde a to proto, že batolata jsou sice Simové, avšak nemůžete jejich činnost ovládat přímo. Mají pouze dva druhy oblečení (pyžámko a denní oblečení) a jejich image změnit nejde. Toto je možné až od předškolního věku. Jen tak na okraj - image lze změnit pomocí zrcadla.Ale nyní se vraťme k nákupu oblečení. S některou dospělou osobou zajeďte do města (do lokace, kde jsou obchody s oblečením, např. Hlavní 330 v Krasohlídkově/Pleasantview).


Ukážeme si, jak koupit třeba společenské oblečení pro naši rodinku. Nákup samotný musí provádět dospělý Sim, děti si mohou oblečení pouze vyzkoušet či „prohrabávat“ :-)


Klikněte na šatní stojan a vyberte. "Koupit > Společenské oblečení". Zobrazí se nabídka:

Zobrazí se nákupní tabulka (viz popis obrázku) určité druhy oblečení bohužel nejdou koupit pro batolata (např. společenské, sportovní…) a pro dítě (např. sportovní).

S jedním dospělým Simem můžete nakoupit oblečení pro celou rodinu – dokonce i pro členy domácnosti, které ještě nemáte. To proto, že oblečení se nedělí pro toho, kdo jej kupuje, ale třídí se podle věkových skupin a pohlaví. Tzn., že dětské oblečení, které nyní kupujete pro vaše dítě, může později nosit i vaše vnouče – pokud se neodstěhuje nebo jinak nezmizí z vaší domácnosti. Toto jde však asi jen ve světě Simů – jen si představte, kolik z vás by asi nosilo oblečení po dědečkovi? :-)Když skončíte s nákupy, zavolejte si taxi a hurá domů podělit se o zážitky z nákupů! Mužské polovičky vědí, co to je, když se žena vrátí z nakupování a předvádí doma menší módní přehlídku :-)


Nejdříve převlečeme batole. Musíte si na to vzít dospělého Sima. Vezměte batole do náruče a klikněte na přebalovací stůl (pozor – neplést s postýlkou, ta je jen pro spaní) a vyberte obléci Simíka > Do pyžámka. Máme na výběr pouze ze dvou kategorií oblečení (pyžamo a běžné oblečení). Zde je nejspíše chyba hry, protože i když nakoupíme několik druhů oblečků z jedné kategorie (třeba více pyžam), tak se nám nezobrazí tabulka výběru. Snad toto opraví budoucí patch, protože je nelogické, aby při nákupu byla možnost nakoupit několik druhů oblečení pro batole a potom to chybělo při převlékání.U dalších věkových kategorii je to trošku jinak. Vyberte Simíka, kterého chcete převléci, klikněte na skříň s oblečením a vyberte Změnit styl oblečení (nikoliv Obléci se). Objeví se vám další výběr, ale tentokrát jen druhy oblečení, které máme nakoupeny (všichni Simové mají jedno běžné hned od začátku). Následně se otevře tabulka, kde si navolíte, co chcete na Simíka obléci.Nevíte si rady? Ptejte se!


Autor: McMagic, Mia
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
Seasons
Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů!
Koupit
Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Balíčky/kolekce Články Sims 2 Download Ostatní