Vlastní kulisy v menu tvorby rodiny

Omrzel vás původní vzhled místnosti v menu tvorby simů? Chcete si jej upravit k obrazu svému? Říkáte, že ano? Tak si jej upravte. Nevíte jak? Od toho je zde přeci podrobný tutoriál, aneb krok za krokem.


Poměrně jednoduchým postupem, který si popíšeme níže, je možné částečně upravit místnost ve které stojí sim ve chvíli kdy jej právě tvoříte či místnost s fotoaparátem kde se skládá celá rodinka ke společné fotografii.
KROK 1.

Nejprve musíte nalézt adresář ve kterém máte nainstalováno The Sims 2 (obvykle - C:\Program Filles\EA Games\The Sims 2). Poté v podadresáři "TS2Data\Res\GlobalLots" naleznete soubor s názvem "CAS!.package". To je klíčový soubor s domem obsahující cílené dvě místnosti.KROK 2.

Po úspěšném nalezení adresáře je nutné jej přesunout do datové složky The Sims 2 (C:\Dokumenty, nebo C:\Documents and Settings ...), do podsložky "EA Games\The Sims 2\LotCatalog". Po zkopírování do uvedené složky přejmenujte CAS!.package na "cx_99999999.package". Tímto krokem jste docílili toho, že dům s místnostmi bude v katalogu domů možných stavět ve hře. Dům postavte v některém ze sousedství a tradičním způsobem upravte.
KROK 3.

Po dokončení úprav parcelu uložte, přejděte do sousedství a pozemek přesuňte do katalogu pozemků. Vypněte hru. V tento okamžik musíte opět vrátit přesunutý soubor zpět, protože hra načítá vzhled těchto místností z C:\Program Filles\EA Games\The Sims 2TS2\Data\Res\GlobalLots. Je nutné, aby v tomto adresáři měl soubor původní název, tedy CAS!.package.
Pozor na některé problémy

Před zahájením kopírovacích procedur doporučujeme zazálohovat původní soubor. Pokud se vám v menu zobrazí pouze světlemodrá obrazovka, pak jste původní soubor nahradili souborem špatným, to vyřešíte opětovným nahráním originálního (předem zálohovaného) CAS!.package. Pokud jste zapomněli zálohovat, stáhněte se v Download centru původní CAS kulisy.

Po provedené změně nemůžete najít soubor "cx_99999999.package"? Hra jej přejmenovává, hledejte ten soubor který byl nejpozději změněn (datum poslední aktualizace souboru) - obvykle, ten soubor s nejvyšším číslem na konci v adresáři "LotCatalog".
Nevíte si rady? Ptejte se!


Autor: Laku
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
Seasons
Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů!
Koupit
Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Balíčky/kolekce Články Sims 2 Download Ostatní