Vestavění domu do hor

1) Pro zkoušku si udělejte jen malou místnůstku, aby jste věděli jak a co udělat.2) Kolem dvou k sobě přilehlých stran udělejte jeden čtvereček širokou chodbu.3) Stejným způsobem přidělejte pár pater i s podlahou (stačí 2-3patra)4) Přidejte rovnou střechu.Pro další práci budete potřebovat stavební cheat. Stisknutím CTRL + SHIFT + C vyvolejte herní konzoly, do ní napište boolProp constrainFloorElevation false a potvrďte entrem(tento cheat vám dovoluje měnit terén i když na něm jsou objekty) S tímto cheatem pracujte opatrně, mohl by vám úplně zničit váš dům, proto ho používejte jen tam, kde máte napsané že ho máte použít, je to pro vaše dobro.

5) Teď si vezměte největší nástroj pro zvýšení terénu. Spíše zkoušejte zvyšovat po malých kouscích ale hlavně musíte zvyšovat jen terén, na kterém je umístěna chodba, nezvyšujte žluté stěny.6) Klesněte do úplně nejnižšího patra a umístěte podlahu do místnosti (hlavně ne do chodby)


7) Váš výtvor by měl vypadat podobně jako na obrázku.


8) Teď přejděte do nejvyššího patra a tam znovu použijte podlahu do místnosti.


9) Blahopřeji, váš dům je úspěšně vestavěný do hory..


Nyní můžete cheat který jste zapínali v bodě 4) vypnout, uděláte to tím, že do herní konzole napíšete: constrainFloorElevation true Nyní si můžete váš výtvor všelijak upravovat, tj. změnit texturu, přidat okna, dveře, balkony......atd. atd.Tento tutorial bude fungovat i na domcích o jiných velikostech, ale musí tam být místnost a chodba.

Jedná se jen o ukázkový dům, věřím, že vy uděláte mnohem, mnohem hezčí domky, a že si je nenecháte jen pro sebe a dáte je volně ke stažení do download centra. Poznámka: U některých venkovních tapet si můžete všimnout že jsou poněkud nezdařile umístěné.

Nevíte si rady? Ptejte se!


Autor: Stehlík

Zdroj: Mike Inside
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
Seasons
Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů!
Koupit
Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Balíčky/kolekce Články Sims 2 Download Ostatní