Stavba víceúrovňového domu

1) Začneme tím, že si postavíte prázdnou místnost s jakýmikoliv rozměry.2) Vytvoříme druhé patro se stejnými rozměryPro další pokračování budete potřebovat Cheat: Stisknutím CTRL + SHIFT + C vyvoláte herní konzoly a do ní vepište boolProp constrainFloorElevation false a potvrďte entrem.3) Teď vytvoříme do poloviny místnosti vytvoříte základy.4) To místnost zdeformuje tak, jak vidíte na obrázku.5) Teď jděte do nejvyššího patra a tam „táhněte“ jakoukoliv podlahou z jednoho rohu do druhého. Střecha by měla být rovná tak, jak je na ukázce. Pokud chcete, tak už nyní můžete přidat normální střechu.6) Když jste v nejvyšším patře, tak si přepněte pohled do ptačí perspektivy (zrychlená volba: Klávesa T) a přidejte spojující schody. Pokud nebudete v pohledu ptačí perspektivy, můžete mít problém s umístěním schodů.


Nezapomeňte vypnout cheat:
Vyvoláte herní konzoly a tam napíšete boolProp constrainFloorElevation true.7) Pro osvětlení přidejte pár oken a dveří do obou úrovní domu!

Ve hře jděte do Options (ikonka tří teček), pak do nastavení Grafiky a ujistěte se zda volba Schovávání objektů je vyplá. To vám zajistí že uvidíte všechny objekty v domě ve stejnou chvíli.Víceúrovňová struktura domu se může hodit třeba ke spojení domu s krytým bazénem. Nebo dokonce jen aby přidal vaší fantazii pár nápadů které by jste mohli využít při vymýšlení vašich úplně nových a originálních domů.Nevíte si rady? Ptejte se!


Autor: Stehlík

Zdroj: Mike Inside
© copyright HotGames, design by Laku
www.thesims2.cz - na titulní stranu
Seasons
Sims 2: Roční období (Seasons) - rozmary počasí vstupují do světa simů!
Koupit
Mazlíčci Ve světě podnikání Noční život Univerzita Balíčky/kolekce Články Sims 2 Download Ostatní